Program
16:00-16:15 Zahájení konference

Daniela Písařovicová, moderátorka konference
Tomáš Jaroš, generální ředitel Patria Finance

16:15-17:00 Na které straně Atlantiku investovat?

Obchodní válka se rozhořela mezi Spojenými státy a Čínou, napětí graduje mezi USA a Evropou. Ekonomiky zpomalují, ale výhledy pro zisky zůstávají slušné. Trendy i nová rizika navozují otázku, co která strana Atlantiku nabízí, za jakou cenu a s jakými riziky.

Nad perspektivami pro investice v Evropě a USA se budou zamýšlet Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance, a Tomáš Vlk, hlavní analytik Patria Finance.

17:00-17:40 Trhy pod taktovkou centrálních bank

Podpora měnové politiky je klíčovým faktorem, hýbajícím finančními trhy a letos se opět stává zásadní vzpruhou pro dluhopisy i akcie. Jak reálné jsou scénáře, které si tržní hráči nyní slibují? Jak moc se trhy staly závislé na měnové podpoře a kde vlastně leží její limity?

V rámci kulatého stolu nejen tato témata pokryjí a dotazy zodpovědí experti na měnovou politiku na slovo vzatí: ekonom a bývalý guvernér České národní banky Zdeněk Tůma a nynější viceguvernér ČNB Tomáš Nidetzký.

17:40-18:10 Přestávka
 
18:10-18:40 Portfolio pro dnešní trhy a konkrétní investiční tipy

Jak nastavit portfolio pro dnešní situaci na finančních trzích? Téma budou diskutovat a konkrétní investiční tipy představí akcioví analytici Branislav Soták a Ján Hladký.

18:40-19:00 Jak by investoval robot?

Investování, které striktně sleduje cíl a data a neopouští racionalitu, je naprosto odolné vůči tržním náladám a nepodléhá emocím. To vše naprosto jednoduše, na pár kliknutí. Michal Trník, byznys architekt Patria Finance, představuje revoluční robotické poradenství jako chytré doplnění portfolia i vstup do světa investic.

19:00-19:45 Diskuze investičních expertů

Makléři a analytici Patria Finance budou zodpovídat Vaše dotazy, týkající se pražské burzy i hlavních zahraničních trhů. Těšte se na výhledy, názory a komentáře hlavního analytika Tomáše Vlka, seniorního analytika akciových trhů Branislava Sotáka, hlavního makléře Marka Trúchlého a seniorního makléře Romana Koděry.